Kuidas tellida

Tellimine meie veebipoest on väga lihtne. Esmalt tutvu tootevalikuga meie veebipoes. Iga toote juures on näha, kas see on laos olemas või ei ole. Kui toodet ei ole laos või ei ole laos piisavalt, siis ei lase veebipood seda ka ostukorvi lisada.

Kui leiad endale huvipakkuva toote, mida soovid osta, siis vali toote lehel soovitav kogus ning vajuta Lisa korvi nupul.

Kui tooted on ostukorvi lisatud on võimalik tutvuda ka teiste toodetega ja soovikorral veel tooteid lisada või minna kassasse tellimust vormistama. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvis olemas saab ostukorvi sisu kontrollida paremal üleval lehe servas ostukorvi ikoonile vajutades. Kui kõik soovitud tooted on seal olemas, saab edasi minna ostukorvi (vajuta vaata ostukorvi) või otse kassasse (vajuta kassasse) tellimust vormistama.

Kassa lehel on vajalik täita tellimuse täitmiseks vajalikud andmed ning valida sobilik transpordiviis.

Enne tellimuse esitamist tuleb tutvuda antud veebipoe müügitingimustega ning anda kinnitus nendega nõustumiseks.

Kui tellimus on esitatud, saadame teile selle kohta kinnituskirja. Peale tellimuse saabumist kontrollime tellimuse üle ning saadame eraldi ekirjaga arve, mille alusel saate kauba eest tausda. See võib võtta aega kuni 1 tööpäeva.

Kui arve on tasutud, paneme kauba teele ja saate mõne päeva jooksul need juba kätte.